Kernteam Living Lab Schouwen-Duiveland

Voor meer informatie over het Living Lab Schouwen-Duiveland,
kunt u contact opnemen met de leden van het kernteam.

Gemeente Schouwen-Duiveland:
Kitty Henderson, kitty.henderson@schouwen-duiveland.nl
Peter van Sante, peter.van.sante@schouwen-duiveland.nl
Olaf Griffioen, olaf.griffioen@schouwen-duiveland.nl
Eric Caspers, eric.caspers@schouwen-duiveland.nl
Peter Bijzet, peter.bijzet@schouwen-duiveland.nl
Buro Waterfront en Delta Platform, Centre of Expertise Water & Climate:
Peter van Veelen, petervanveelen@burowaterfront.nl
Waterschap Scheldestromen:
Marjan Sommeijer, marjan.sommeijer@Scheldestromen.nl
Provincie Zeeland:
Robbert Jan Swiers, rj.swiers@zeeland.nl
Monique Asselot, mb.asselot@zeeland.nl
Erasmus Universiteit Rotterdam / ERBS / GovernEUR:
Jitske van Popering, vanpopering@erbs.eur.nl
HAS Hogeschool:
Marie-Jeanne Groffen, m.groffen@has.nl
HZ University of Applied Sciences:
Jouke Heringa, jouke.heringa@hz.nl
Scalda/Groen College:
Koos van Splunter, kvansplunter@scalda.nl
015 Communicatie:
Didy Huysse, info@015communicatie.nl